OPPO älypuhelinten A32 / A53 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten A32 / A53 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA320SL
23,95 €
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A32
A53
A53
Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakut
BLP805
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-OPA320SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157021 |
| Korvaa | BLP805 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 92.10 x 64.60 x 4.36mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |