OPPO älypuhelinten A15 / A15 2020 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten A15 / A15 2020 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA150SL
23,95 €
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A15
A15 2020
CPH2185
A15 2020
CPH2185
Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakut
BLP817
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-OPA150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163183 |
| Korvaa | BLP817 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 15.98Wh |
| Mitat | 88.00 x 64.15 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |