OPPO älykellojen 41mm / OW19W2 yhteensopiva akku 210mAh
calcActive())">
OPPO älykellojen 41mm / OW19W2 yhteensopiva akku 210mAh
In stock
- SKU
- CS-OPW190SH
20,95 €
OPPO älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
41mm
OW19W2
Watch 41mm
OW19W2
Watch 41mm
Korvattavat OPPO älykellojen alkuperäisakut
XE906
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-OPW190SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159759 |
| Korvaa | XE906 |
| Kapasiteetti (mAh) | 210mAh / 0.8Wh |
| Mitat | 25.72 x 22.70 x 3.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |