OPPO A71, A71 2018 Dual SIM, A71 2018 Dual SIM TD-LTE akku 3000mAh
calcActive())">
OPPO A71, A71 2018 Dual SIM, A71 2018 Dual SIM TD-LTE akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA710XL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A71
A71 2018 Dual SIM
A71 2018 Dual SIM TD-LTE
A71k
A71V1
A71V2
A71V3
CPH1717
A71 2018 Dual SIM
A71 2018 Dual SIM TD-LTE
A71k
A71V1
A71V2
A71V3
CPH1717
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP641
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA710XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137511 |
| Korvaa | BLP641 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 84.75 x 60.56 x 3.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |