OPPO A33, A33c, A33m akku 2400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A33
A33c
A33m
A33t
A33w
A35
A355 Dual SIM TD-LTE
F1
F1 Dual SIM
F1 Dual SIM TD-LTE
F1f
F1w
Mirror 5 Lite
Mirror 5 Lite Dual SIM TD-LTE
A33c
A33m
A33t
A33w
A35
A355 Dual SIM TD-LTE
F1
F1 Dual SIM
F1 Dual SIM TD-LTE
F1f
F1w
Mirror 5 Lite
Mirror 5 Lite Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP605
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA330SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113072 |
| Korvaa | BLP605 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 77.60 x 60.20 x 3.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |