OPPO A2 Pro, A3s, A3s Dual SIM akku 4200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A2 Pro
A3s
A3s Dual SIM
A3s Dual SIM TD-LTE
A5
A5 Dual SIM
A5 Dual SIM TD-LTE
AX5
CPH1803
CPH1805
CPH1851
PBAM00
PBAT00
R15 Neo
R15 Neo Dual SIM
R15 Neo Dual SIM TD-LTE
Realme 2
Realme 2 Dual SIM
Realme 2 Dual SIM TD-LTE
A3s
A3s Dual SIM
A3s Dual SIM TD-LTE
A5
A5 Dual SIM
A5 Dual SIM TD-LTE
AX5
CPH1803
CPH1805
CPH1851
PBAM00
PBAT00
R15 Neo
R15 Neo Dual SIM
R15 Neo Dual SIM TD-LTE
Realme 2
Realme 2 Dual SIM
Realme 2 Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP673
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138785 |
| Korvaa | BLP673 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.17Wh |
| Mitat | 87.62 x 63.86 x 4.08mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |