OPPO A1601, A53, A53 Dual SIM TD-LTE akku 2900mAh
calcActive())">
OPPO A1601, A53, A53 Dual SIM TD-LTE akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA530SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A1601
A53
A53 Dual SIM TD-LTE
A53 Global Dual SIM
A53 Global Dual SIM TD-LTE
A53c
A53f
A53m
A53m Dual SIM TD-LTE
A53s Dual SIM TD-LTE
A53t
A59m
A59s
A59s Dual SIM
A59sm
F1s
F1s Global Dual SIM
F1s Global Dual SIM TD-LTE
A53
A53 Dual SIM TD-LTE
A53 Global Dual SIM
A53 Global Dual SIM TD-LTE
A53c
A53f
A53m
A53m Dual SIM TD-LTE
A53s Dual SIM TD-LTE
A53t
A59m
A59s
A59s Dual SIM
A59sm
F1s
F1s Global Dual SIM
F1s Global Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP601
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA530SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111337 |
| Korvaa | BLP601 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 89.40 x 64.82 x 3.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |