OPPO A11x, PCHM00, PCHT00 akku 4900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A11x
PCHM00
PCHT00
PCHM00
PCHT00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP727
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA110XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148203 |
| Korvaa | BLP727 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 87.68 x 63.90 x 4.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |