OPPO A1 Dual SIM, A1 Dual SIM TD-LTE, A83 akku 3100mAh
calcActive())">
OPPO A1 Dual SIM, A1 Dual SIM TD-LTE, A83 akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA830XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A1 Dual SIM
A1 Dual SIM TD-LTE
A83
A83 2018 Dual SIM
A83 2018 Dual SIM TD-LTE
A83t
A1 Dual SIM TD-LTE
A83
A83 2018 Dual SIM
A83 2018 Dual SIM TD-LTE
A83t
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP649
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA830XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137542 |
| Korvaa | BLP649 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.94Wh |
| Mitat | 80.82 x 61.05 x 3.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |