OPPO 1911, A9, A9x akku 3900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
1911
A9
A9x
PCAM10
PCAT10
PCEM00
PCET00
A9
A9x
PCAM10
PCAT10
PCEM00
PCET00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP709
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143581 |
| Korvaa | BLP709 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 89.24 x 64.85 x 3.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |