OPPO 1877, CPH1877, R17 Pro akku 1400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
1877
CPH1877
R17 Pro
RX17 Pro
CPH1877
R17 Pro
RX17 Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP679
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPR171SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144564 |
| Korvaa | BLP679 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 78.77 x 61.52 x 4.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |