OPPO 1105, 1107, Find 7 Dual SIM akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
1105
1107
Find 7 Dual SIM
1107
Find 7 Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP583
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPF700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095798 |
| Korvaa | BLP583 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.64 x 51.90 x 4.26 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |