Oneplus puhelimen ACE Pro / Ace Pro 5G yhteensopiva akku 2350mAh
calcActive())">
Oneplus puhelimen ACE Pro / Ace Pro 5G yhteensopiva akku 2350mAh
In stock
- SKU
- CS-OPL945SL
33,95 €
28,95 €
Oneplus puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ACE Pro
Ace Pro 5G
PGP110
10T 5G
CPH2419
CPH2417
CPH2413
CPH2415
Ace Pro 5G
PGP110
10T 5G
CPH2419
CPH2417
CPH2413
CPH2415
Korvattavat Oneplus puhelimen alkuperäisakut
BLP945
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-OPL945SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185345 |
| Korvaa | BLP945 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 18.19Wh |
| Mitat | 90.00 x 63.80 x 5.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |