Oneplus puhelimen Ace 2 Pro yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Oneplus puhelimen Ace 2 Pro yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA210SL
31,95 €
26,95 €
Oneplus puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ace 2 Pro
Korvattavat Oneplus puhelimen alkuperäisakut
BLPA09
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-OPA210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199052 |
| Korvaa | BLPA09 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 18.94Wh |
| Mitat | 85.60 x 62.30 x 6.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |