Oneplus puhelimen ACE 150W yhteensopiva akku 2150mAh
calcActive())">
Oneplus puhelimen ACE 150W yhteensopiva akku 2150mAh
In stock
- SKU
- CS-OPE150SL
31,95 €
Oneplus puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ACE 150W
Korvattavat Oneplus puhelimen alkuperäisakut
BLP921
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-OPE150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182016 |
| Korvaa | BLP921 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2150mAh / 16.64Wh |
| Mitat | 90.00 x 63.50 x 5.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |