Oneplus puhelimen 12 / PJD110 yhteensopiva akku 2630mAh
calcActive())">
Oneplus puhelimen 12 / PJD110 yhteensopiva akku 2630mAh
In stock
- SKU
- CS-OPL120SL
31,95 €
26,95 €
Oneplus puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
12
PJD110
PJD110
Korvattavat Oneplus puhelimen alkuperäisakut
BLPA25
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-OPL120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199014 |
| Korvaa | BLPA25 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2630mAh / 20.57Wh |
| Mitat | 78.30 x 64.80 x 6.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |