Oneplus älypuhelinten BE2025 / BE2026 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
Oneplus älypuhelinten BE2025 / BE2026 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-OPN815SL
24,95 €
20,95 €
Oneplus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BE2025
BE2026
BE2028
BE2029
Nord N10 5G
BE2026
BE2028
BE2029
Nord N10 5G
Korvattavat Oneplus älypuhelinten alkuperäisakut
BLP815
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-OPN815SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172758 |
| Korvaa | BLP815 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 16.06Wh |
| Mitat | 82.42 x 62.70 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |