Oneplus älypuhelinten 9RT 5G / EB2101 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Oneplus älypuhelinten 9RT 5G / EB2101 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-OPN210SL
28,95 €
23,95 €
Oneplus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
9RT 5G
EB2101
EB2103
MT2110
MT2111
Nord CE 5G
EB2101
EB2103
MT2110
MT2111
Nord CE 5G
Korvattavat Oneplus älypuhelinten alkuperäisakut
BLP861
DN2101
DN2101
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-OPN210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172260 |
| Korvaa | DN2101 / BLP861 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 87.80 x 62.30 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |