Oneplus älypuhelinten 7T / HD1901 yhteensopiva akku 3700mAh
calcActive())">
Oneplus älypuhelinten 7T / HD1901 yhteensopiva akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-OPT740SL
24,95 €
20,95 €
Oneplus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
7T
HD1901
HD1903
HD1905
HD1901
HD1903
HD1905
Korvattavat Oneplus älypuhelinten alkuperäisakut
BLP743
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-OPT740SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157663 |
| Korvaa | BLP743 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 73.50 x 62.56 x 4.84mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |