Oneplus 5 / 5T akku 3200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Oneplus puhelinten kanssa:
A5000
5
5T
5
5T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Oneplus puhelin alkuperäisakut:
BLP637
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-YJT500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129332 |
| Korvaa | BLP637 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 76.80 x 62.62 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |