Omron SGDH amplifier, SGDH ServoRack, Sigma 2 akku 1000mAh
calcActive())">
Omron SGDH amplifier, SGDH ServoRack, Sigma 2 akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-OP210SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien PLC-laitteiden kanssa:
Omron:
SGDH amplifierSGDH ServoRack
Sigma 2
Sigma 2 absolute encoder
Sigma II
Sigma II/V Servo Driver
Toshiba:
)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat PLC-laitteiden alkuperäisakut:
Omron:
JZSP-BA01JZSP-BA01-1
Toshiba:
JZSP-BA01JZSP-BA01-1)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-OP210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098126 |
| Korvaa | JZSP-BA01 / JZSP-BA01-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 25.50 x 14.50 x 14.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |