Covidien lääketieteellisen laitteen Nellcor Bedside SpO₂ Patient Monitoring System / Nellcor Libra PM100N yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Covidien lääketieteellisen laitteen Nellcor Bedside SpO₂ Patient Monitoring System / Nellcor Libra PM100N yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-CKP121MD
97,95 €
Covidien lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nellcor Bedside SpO₂ Patient Monitoring System
Nellcor Libra PM100N
Nellcor Libra PM100N
Korvattavat Covidien lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
M-BPL-1(21)
31CR18/65
M6043-1
M6065-0
M-BPL-2(21)
10005948
31CR18/65-2
HBP-2070
M-BPL-1
M-BPL-1(22)
M6027-O
M6044-1
M6044-2
M6065
PM100
PT001551
31CR18/65
M6043-1
M6065-0
M-BPL-2(21)
10005948
31CR18/65-2
HBP-2070
M-BPL-1
M-BPL-1(22)
M6027-O
M6044-1
M6044-2
M6065
PM100
PT001551
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Covidien lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-CKP121MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202004 |
| Korvaa | M-BPL-1(21),31CR18/65,M6043-1,M6065-0,M-BPL-2(21),10005948,31CR18/65-2,HBP-2070,M-BPL-1,M-BPL-1(22),M6027-O,M6044-1,M6044-2,M6065,PM100,PT001551 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 27.75Wh |
| Mitat | 68.50 x 71.00 x 58.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |