Olympus tutkimuslaitteen EPOCH 6LS / EPOCH 6LT yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
Olympus tutkimuslaitteen EPOCH 6LS / EPOCH 6LT yhteensopiva akku 3450mAh
In stock
- SKU
- CS-PNB037SL
121,95 €
Olympus tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EPOCH 6LS
EPOCH 6LT
EPOCH 6LT
Korvattavat Olympus tutkimuslaitteen alkuperäisakut
003-003988-01
BATT-10025
NB2037
NB2037CD
NB2037CD29
NB2037HD29
NB2037HD34
NB2037OL34
NB2037QE34
NB3037HD26
BATT-10025
NB2037
NB2037CD
NB2037CD29
NB2037HD29
NB2037HD34
NB2037OL34
NB2037QE34
NB3037HD26
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Olympus tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-PNB037SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215226 |
| Korvaa | 003-003988-01 / BATT-10025 / NB2037 / NB2037CD / NB2037CD29 / NB2037HD29 / NB2037HD34 / NB2037OL34 / NB2037QE34 / NB3037HD26 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 24.84Wh |
| Mitat | 84.70 x 42.00 x 22.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |