Olympus tutkimuslaitteen 38DL Plus Ultrasonic Thickness yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Olympus tutkimuslaitteen 38DL Plus Ultrasonic Thickness yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-OPS380XL
51,95 €
Olympus tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
38DL Plus Ultrasonic Thickness
Korvattavat Olympus tutkimuslaitteen alkuperäisakut
38-BAT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Olympus tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-OPS380XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170983 |
| Korvaa | 38-BAT / Epoch4 / CW-38-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 36.72Wh |
| Mitat | 69.00 x 59.00 x 19.35mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |