Olympus LI-50B, Pentax D-Li92 yhteensopiva akku 800 mAh
calcActive())">
Olympus LI-50B, Pentax D-Li92 yhteensopiva akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-LI50B
13,95 €
10,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ricoh kameroiden kanssa ja Pentax Optio X70:
CX3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ricoh alkuperäisakut:
DB-100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LI50B |
|---|---|
| EAN | 4894128021490 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.12 x 34.00 x 6.72mm |
| Korvaa | LI-50B |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |