Olympus lääketieteellisen laitteen EPOCH LT Ultrasonic Flaw Detector yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Olympus lääketieteellisen laitteen EPOCH LT Ultrasonic Flaw Detector yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-OLY100MD
30,95 €
Olympus lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EPOCH LT Ultrasonic Flaw Detector
Korvattavat Olympus lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
EPLT/BAT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Olympus lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-OLY100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189954 |
| Korvaa | EPLT/BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 111.10 x 46.00 x 22.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |