Olympus lääketieteellisen laitteen EndoCapsule RE-1 / EndoCapsule VE-1 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Olympus lääketieteellisen laitteen EndoCapsule RE-1 / EndoCapsule VE-1 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-OLM147MD
162,95 €
Olympus lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EndoCapsule RE-1
EndoCapsule VE-1
EndoCapsule VE-1
Korvattavat Olympus lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
MAJ-1473
MAJ-1467
MAJ-1469
MAJ-1467
MAJ-1469
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Olympus lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-OLM147MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203858 |
| Korvaa | MAJ-1473 / MAJ-1467 / MAJ-1469 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 26.64Wh |
| Mitat | 71.70 x 60.00 x 24.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |