Olympus BLS-5 yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Olympos kameroiden kanssa:
PEN E-PL2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Olympos alkuperäisakut:
BLS-5
PS-BLS5
PS-BLS5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLS5 |
|---|---|
| EAN | 4894128039112 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.10 x 35.80 x 12.80mm |
| Korvaa | BLS-5 / PS-BLS5 / BLS-50 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |