Olympus BLS-1, PS-BLS1 yhteensopiva akku 1150 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Olympos kameroiden kanssa:
Evolt E-450
Evolt E-410
Evolt E-620
Evolt E-400
Evolt E-420
EP-1 Pen
E-P2 Pen
E-450
E-410
E-620
E-400
E-420
EP-1
E-P2
Evolt E-410
Evolt E-620
Evolt E-400
Evolt E-420
EP-1 Pen
E-P2 Pen
E-450
E-410
E-620
E-400
E-420
EP-1
E-P2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Olympos alkuperäisakut:
BLS-1
PS-BLS1
PS-BLS1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLS1 |
|---|---|
| EAN | 4894128005513 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.06 x 35.39 x 12.76mm |
| Korvaa | BLS-1 / PS-BLS1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 8.51Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |