OLYMPIA Mira Plus akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OLYMPIA kotipuhelimen kanssa:
Mira Plus
Voice
Voice
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OLYMPIA kotipuhelimen alkuperäisakut:
T426
Kuvaus / OLYMPIA Mira Plus akku 1200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-DET426CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030676 |
| Korvaa | T426 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 15.00 x 45.00 x 50.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review