Ohaus Defender 5000 bench scale, T51P, T51XW akku 3000mAh
calcActive())">
Ohaus Defender 5000 bench scale, T51P, T51XW akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-OHT510SL
80,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ohaus mittalaitteiden kanssa:
Defender 5000 bench scale
T51P
T51XW
T51P
T51XW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ohaus mittalaitteiden alkuperäisakut:
80500729
GP300SCH6S6Z
GP300SCH6S6Z
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OHT510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148043 |
| Korvaa | 80500729 / GP300SCH6S6Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 131.45 x 44.76 x 22.90mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |