Novipro C3500 Laser Metland, LS521, LS522 akku 3500mAh
calcActive())">
Novipro C3500 Laser Metland, LS521, LS522 akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-RBX880SL
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
Novipro:
C3500 Laser MetlandLS521
LS522
UL521
UL522
Geo Fennel:
FL 250 VA-NFLG 250 green)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
Novipro:
3000BAT880BAT
Geo Fennel:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-RBX880SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145110 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 8.4Wh |
| Mitat | 100.00 x 27.54 x 25.60mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |