Novatel Wireless MiFi2200 akku 1050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Novatel Wireless reitittimien kanssa:
MiFi2200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Novatel Wireless reitittimien alkuperäisakut:
3-1826107-9
40115114.00
L01478001
40115114.00
L01478001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-MF2200RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037064 |
| Korvaa | 40115114.00 / 3-1826107-9 / L01478001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 51.79 x 37.18 x 5.42mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |