Novatel Wireless MiFi 2352 akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Novatel Wireless reitittimien kanssa:
MiFi 2352
MiFi 2372
MiFi 2372
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Novatel Wireless reitittimien alkuperäisakut:
3-1826108-2
40115114.00
40123108-00
40123111.00
40115114.00
40123108-00
40123111.00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-MF2352RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035541 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 65.17 x 42.87 x 4.47mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |