Novatel Wireless Jetpack MiFi 6620L, MiFi 6620L, MiFi 6630 akku 3600mAh
calcActive())">
Novatel Wireless Jetpack MiFi 6620L, MiFi 6620L, MiFi 6630 akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-MF6620SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Novatel Wireless reitittimien kanssa:
Jetpack MiFi 6620L
MiFi 6620L
MiFi 6630
MiFi6620L
MiFi6630
MiFi 6620L
MiFi 6630
MiFi6620L
MiFi6630
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Novatel Wireless reitittimien alkuperäisakut:
40115131.01
GB-S10-985354-0100
GB-S10-985354-0100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-MF6620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110064 |
| Korvaa | 40115131.01 / GB-S10-985354-0100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.68Wh |
| Mitat | 58.85 x53.00 x 9.95mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |