Novatel Wireless 4G Router, SA 2100, SA-2100 akku 3400mAh
calcActive())">
Novatel Wireless 4G Router, SA 2100, SA-2100 akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-MFT114XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Novatel Wireless reitittimien kanssa:
4G Router
SA 2100
SA-2100
Tasman T1114
SA 2100
SA-2100
Tasman T1114
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Novatel Wireless reitittimien alkuperäisakut:
40115130-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-MFT114XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126898 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 66.20 x 21.80 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |