Nova lääketieteellisen laitteen StatStrip Glucose Meter / TPS-2003 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Nova lääketieteellisen laitteen StatStrip Glucose Meter / TPS-2003 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-NTS203MD
33,95 €
Nova lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
StatStrip Glucose Meter
TPS-2003
TPS-2003
Korvattavat Nova lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
654141
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nova lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-NTS203MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159414 |
| Korvaa | 654141 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 66.86 x 36.80 x 11.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |