Northern lääketieteellisen laitteen Virgo yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Northern lääketieteellisen laitteen Virgo yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-NRT690MD
81,95 €
Northern lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Virgo
Korvattavat Northern lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
NT-L14S1P-PA
NT-LI4S1P-PA
022-000069-00
022.01.000069-00
NT-LI4S1P-PA
022-000069-00
022.01.000069-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Northern lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-NRT690MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203568 |
| Korvaa | NT-L14S1P-PA / NT-LI4S1P-PA / 022-000069-00 / 022.01.000069-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 148.20 x 60.00 x 23.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |