Northern lääketieteellisen laitteen Venus / Taurus yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Northern lääketieteellisen laitteen Venus / Taurus yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-NRT132MD
113,95 €
Northern lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Venus
Taurus
Taurus
Korvattavat Northern lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
NT-L13S2P-PA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Northern lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-NRT132MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203575 |
| Korvaa | NT-L13S2P-PA |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 53.28Wh |
| Mitat | 148.20 x 60.00 x 23.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |