NONIN lääketieteellisen laitteen Pulsoximter 8600 / Pulsoximter 8604 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
NONIN lääketieteellisen laitteen Pulsoximter 8600 / Pulsoximter 8604 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-NAT860MD
38,95 €
NONIN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pulsoximter 8600
Pulsoximter 8604
Pulsoximter 8700
Pulsoximter 8800
8600
8604
8604D
8604F
1040
8700
8800
Pulsoximter 8604
Pulsoximter 8700
Pulsoximter 8800
8600
8604
8604D
8604F
1040
8700
8800
Korvattavat NONIN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110174
B10001
5353
B10001
5353
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu NONIN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-NAT860MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167204 |
| Korvaa | 110174 / B10001 / 5353 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 111.60 x 44.70 x 22.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |