NONIN lääketieteellisen laitteen Palm Sat 2500 Pulse Oximeter / Pulseoximeter Palm SAT 2500 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
NONIN lääketieteellisen laitteen Palm Sat 2500 Pulse Oximeter / Pulseoximeter Palm SAT 2500 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-NAT250MD
25,95 €
NONIN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Palm Sat 2500 Pulse Oximeter
Pulseoximeter Palm SAT 2500
SAT 2500
Pulseoximeter Palm SAT 2500
SAT 2500
Korvattavat NONIN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110261
3088-000 Rev B
OM11320
3088-000 Rev B
OM11320
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu NONIN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-NAT250MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215714 |
| Korvaa | 110261 / 3088-000 Rev B / OM11320 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 56.30 x 51.00 x 16.80mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |