NONIN lääketieteellisen laitteen 8500 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
NONIN lääketieteellisen laitteen 8500 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-NAT850MD
41,95 €
NONIN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
8500
Korvattavat NONIN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
GP200AAH-051PTC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu NONIN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-NAT850MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203391 |
| Korvaa | GP200AAH-051PTC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 71.00 x 50.70 x 15.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |