NONIN 7500 Pulse Oximeter akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien NONIN lääketieteellisten laitteiden kanssa:
7500 Pulse Oximeter
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat NONIN lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
4032-003
OM11620
OM11620
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-NAT750MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145967 |
| Korvaa | 4032-0003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 50.50 x 42.80 x 28.56mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |