Nokia puhelimen N152DL / TA-1520 yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
Nokia puhelimen N152DL / TA-1520 yhteensopiva akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-NKC100SL
18,95 €
16,95 €
Nokia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
N152DL
TA-1520
C100
C100 2022
TA-1520
C100
C100 2022
Korvattavat Nokia puhelimen alkuperäisakut
TN-BL3000R1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-NKC100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191636 |
| Korvaa | TN-BL3000R1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 76.50 x 62.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |