Nokia puhelimen G21 / G21 2022 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Nokia puhelimen G21 / G21 2022 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-NKG210SL
20,95 €
17,95 €
Nokia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G21
G21 2022
G21 2022
Korvattavat Nokia puhelimen alkuperäisakut
WT341
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-NKG210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191612 |
| Korvaa | WT341 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 89.40 x 64.70 x 4.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |