Nokia puhelimen G11 Plus 2022 / TA-1421 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Nokia puhelimen G11 Plus 2022 / TA-1421 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-NKG110SL
21,95 €
Nokia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G11 Plus 2022
TA-1421
TA-1413
TA-1408
TA-1429
G11 Plus
TA-1421
TA-1413
TA-1408
TA-1429
G11 Plus
Korvattavat Nokia puhelimen alkuperäisakut
GH6581
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-NKG110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191650 |
| Korvaa | GH6581 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 94.60 x 64.40 x 4.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |