Nokia puhelimen 105 4G (2021) yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Nokia puhelimen 105 4G (2021) yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-NKL500SL
18,95 €
15,95 €
Nokia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
105 4G (2021)
Korvattavat Nokia puhelimen alkuperäisakut
BL-L5G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-NKL500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200468 |
| Korvaa | BL-L5G |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 53.10 x 33.80 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |