Nokia Lumia 928, RM5250, RM860 akku 2000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia puhelinten kanssa:
Lumia 928
RM5250
RM860
RM5250
RM860
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:
BV-4NW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK928XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086710 |
| Korvaa | BV-4NW |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 82.28 x 62.37 x 4.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |