Nokia Lumia 810, Lumia 822 akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia puhelinten kanssa:
Lumia 810
Lumia 822
Lumia 822
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:
BP-4W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK810XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076087 |
| Korvaa | BP-4W |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 82.86 x 48.50 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |