Nokia Lumia 435, Lumia 532 akku 1300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia puhelinten kanssa:
Lumia 435
Lumia 532
Lumia 532
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:
BV-5J
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK435SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110088 |
| Korvaa | BV-5J |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 60.00 x 37.90 x 5.72mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |